Pod skalou

Lokalita Pod skalou se nachází v blízkosti okresního města Roudnice nad Labem a současně 6 km od sjezdu dálnice D8. Přes svou dobrou dopravní dostupnost a blízkost okresního města ocení zájemci zejména klid a jedinečný výhled na České středohoří. Obytný soubor s pozemky od 550 do 1560 m2 navazuje na stávající výstavbu a jeho součástí je i klidová zóna se sportovištěm.
Město Roudnice nad Labem disponuje několika supermarkety, nemocnicí s poliklinikou, sportovišti včetně zimního stadionu a víceúrovňovým školstvím včetně gymnázia. Sportovní a kulturní vyžití v blízkém okolí je tedy velmi rozmanité (historická místa, cyklostezky po obou březích Labe apod.).
Velmi dobrá je dopravní dostupnost Roudnice nad Labem, které je dosažitelné do 5 min. Dálniční sjezd D8, který je vzdálen 6 km, zpřístupňuje Prahu do 30 min. Dalšími městy dosažitelnými do 15 min. je Terezín a zejména Litoměřice. Mimo dopravy osobním automobilem mohou obyvatelé využívat pravidelné autobusové linky a železniční stanici Oleško na trati Praha – Ústí nad Labem. Pro příznivce vodních sportů je v sousední obci Hrobce i přístaviště pro malá plavidla.

Projekt je již z 90% vyprodán a nyní nabízíme poslední stavební pozemky pro individuální výstavbu.

 

 

JSN_PAGEBUILDER_ELEMENT_IMAGESHOW_MSG_INSTALL_IMAGESHOW_AND_ENABLE